CD1H561KC0BER1D100 Through-Hole Monolithic Ceramic Capacitor (MLCC) Through hole,P=5.08mm 560pF 10% 50V X7R
StandardDielectric Material
CD1H561KC0BER1D100Model Number
Specification:560pF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole-P=5.08mm
CZSKU:LC0076861
Model Number
CD1H561KC0BER1D100
Specification
560pF
Package / Case
Through hole-P=5.08mm
CZSKU
LC0076861
Minimum order quantity: 50 pieces
Variations
Select now
类型: CD1H561KC0BER1D100
CD1H561KC0BER1D100
安装类型
Through hole-P=5.08mm