CD1H473KC9BER1E000 Through-Hole Monolithic Ceramic Capacitor (MLCC) Through hole,P=5.08mm 47nF 10% 50V X7R
StandardDielectric Material
CD1H473KC9BER1E000Model Number
Specification:47nF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole-P=5.08mm
CZSKU:LC0076515
Model Number
CD1H473KC9BER1E000
Specification
47nF
Package / Case
Through hole-P=5.08mm
CZSKU
LC0076515
Minimum order quantity: 1 piece
Variations
Select now
类型: CD1H473KC9BER1E000
CD1H473KC9BER1E000
安装类型
Through hole-P=5.08mm