C42Q325548PB0001 Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=27.5mm 2.5uF 10% 275V/310V X2
StandardDielectric Material
C42Q325548PB0001Model Number
Specification:2.5uF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=27.5mm
CZSKU:LC0095156
Model Number
C42Q325548PB0001
Specification
2.5uF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=27.5mm
CZSKU
LC0095156
Minimum order quantity: 1 piece
Variations
Select now
类型: C42Q325548PB0001
C42Q325548PB0001
安装类型