C42Q312448P40001 Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=10mm 120nF 10% 275V/310V X2
StandardDielectric Material
C42Q312448P40001Model Number
Specification:120nF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU:LC0096701
Model Number
C42Q312448P40001
Specification
120nF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU
LC0096701
Minimum order quantity: 10 pieces
Variations
Select now
类型: C42Q312448P40001
C42Q312448P40001
安装类型