C42Q2474K9WC000 Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=22.5mm 470nF 10% 305V X2
StandardDielectric Material
C42Q2474K9WC000Model Number
Specification:470nF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=22.5mm
CZSKU:LC0095261
Model Number
C42Q2474K9WC000
Specification
470nF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=22.5mm
CZSKU
LC0095261
Minimum order quantity: 1 piece
Variations
Select now
类型: C42Q2474K9WC000
C42Q2474K9WC000
安装类型