C42Q2334M6SC000 Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=15mm 330nF 20% 305V X2
StandardDielectric Material
C42Q2334M6SC000Model Number
Specification:330nF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=15mm
CZSKU:LC0094428
Model Number
C42Q2334M6SC000
Specification
330nF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=15mm
CZSKU
LC0094428
Minimum order quantity: 5 pieces
Variations
Select now
类型: C42Q2334M6SC000
C42Q2334M6SC000
安装类型