B57236S0100M000 NTC Thermistor Through hole Component (THT),P=5mm Resistor 10Ohm 20% 2.1W 3.5A
Store rating:4.8
(17 reviews)
Attributes
standardTolerance
standardLead Style
B57236S0100M000Model Number
standardSize / Dimension
czchipsBrand Name
Standard PackagePackaging Type
Manufacturing Date Code:CZchips
Place of Origin:Guangdong, China
Description:high quality
Resistance:Thin Film Resistor
Resistance Tolerance:standard
Specification:standard
Application:PCB / PCBA
Package / Case:Through hole Component (THT),P=5mm
Series:standard
Features:standard
Operating Temperature:Standard
Power:standard
Quality:100% Inspection
Delivery Time:3-15 Days
Warranty:1 Year
Service:ODM OEM
CZSKU:LC0432075
Key attributes
Tolerance
standard
Lead Style
standard
Model Number
B57236S0100M000
Size / Dimension
Brand Name
czchips
Packaging Type
Standard Package
Manufacturing Date Code
CZchips
Place of Origin
Guangdong, China
Description
high quality
Resistance
Thin Film Resistor
Resistance Tolerance
Specification
Application
PCB / PCBA
Package / Case
Through hole Component (THT),P=5mm
Series
Features
Operating Temperature
Power
Quality
100% Inspection