3F331MD1I-B4-ZNR Through-Hole Ceramic Disc Capacitor Through hole Component (THT),P=7.5mm 330pF 20% 3kV 7.5mm
Store rating:4.8
(17 reviews)
Attributes
StandardTemperature Coefficient
±5%Tolerance
3F331MD1I-B4-ZNRModel Number
High Quality Capacitor Cheap PriceDescription
ChanzonBrand Name
Bulk Box Standar Package Large StockPackaging Type
Manufacturing Date Code:OEM ODM Support PCB BOM Service
Capacitance:100pF-47uF
Place of Origin:Guangdong, China
Specification:6.3-50V
Application:LED Driver TV Lamp Adapter Air Conditioner
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=7.5mm
Series:MLCC Multilayer Ceramic Capacitor
Features:Wide Capacitance Range Reliable Performance
Size / Dimension:contact us
Operating Temperature:Standard
Package:Standard Package
Condition:Original 100%
Service:BOM List Quotation
CZSKU:LC0078013
Key attributes
Temperature Coefficient
Standard
Tolerance
±5%
Model Number
3F331MD1I-B4-ZNR
Description
High Quality Capacitor Cheap Price
Brand Name
Chanzon
Packaging Type
Bulk Box Standar Package Large Stock
Manufacturing Date Code
OEM ODM Support PCB BOM Service
Capacitance
100pF-47uF
Place of Origin
Guangdong, China
Specification
6.3-50V
Application
LED Driver TV Lamp Adapter Air Conditioner
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=7.5mm
Series
MLCC Multilayer Ceramic Capacitor
Features
Wide Capacitance Range Reliable Performance
Size / Dimension
contact us
Operating Temperature
Standard
Package
Standard Package
Condition
Original 100%
Service
BOM List Quotation
CZSKU
LC0078013
Packaging and delivery
Selling Units
Single item
Single package size
18X15X2 cm
Single gross weight
0.500 kg
Lead time
Customization options
BOM(+ from /Min. order: 1,000 pieces)
OEM ODM(+ from /Min. order: 1,000 pieces)
PCB PCBA(+ from /Min. order: 1,000 pieces)
SMT(+ from /Min. order: 1,000 pieces)
View details
Product descriptions from the supplier
Warning/Disclaimer
California Proposition 65 Consumer Warning
Minimum order quantity: 20 pieces
Variations
Select now
类型: 3F331MD1I-B4-ZNR
3F331MD1I-B4-ZNR
安装类型