324 BGA 70T3799MS133BBG Memory Buy Electronics Components Online Original One Stop Service
Store rating:4.6
(3 reviews)
Attributes
SRAM - Dual Port, SynchronousTechnology
VOLATILEMemory Type
128K x 72Memory Organization
Component & PartType
9MbitMemory Size
ChinaPlace of Origin
Packaging Type:Tray
Application:Memory
Features:Electronic Ic Components
Voltage - Supply:2.4V ~ 2.6V
Clock Frequency:133 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Memory Interface:Parallel
Key attributes
Technology
SRAM - Dual Port, Synchronous
Memory Type
VOLATILE
Memory Organization
128K x 72
Type
Component & Part
Memory Size
9Mbit
Place of Origin
China
Packaging Type
Tray
Application
Memory
Features
Electronic Ic Components
Voltage - Supply
2.4V ~ 2.6V
Clock Frequency
133 MHz