15.6 Inch NE156QUM-N69 4K Slim Laptop LCD Display 40Pin FHD 3840x2160 A+ Grade 60Hz W-LED Backlight 3-Month Warranty
Store rating:4.8
(28 reviews)
Attributes
15.6"screen size
othercompatible model
100% testedqc
3 Monthswarranty
Guangdong, Chinaplace of origin
Bubble+boxcustomized packaging
Condition:A+ Grade
Payment:TT.Western Union.Paypal Ect
Packing:Bubble+box
Shipment:DHL Fedex UPS TNT EMS....etc
Viewing Angle:85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10)
Model NO:NE156QUM-N69
MOQ:5pcs
Frame Rate:60Hz
Backlight:W-LED
Key attributes
screen size
15.6"
compatible model
other
qc
100% tested
warranty
3 Months
place of origin
Guangdong, China
customized packaging
Bubble+box
Condition
A+ Grade
Payment
TT.Western Union.Paypal Ect
Packing
Bubble+box
Shipment
DHL Fedex UPS TNT EMS....etc
Viewing Angle
85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10)
Model NO
NE156QUM-N69
MOQ
5pcs
Frame Rate
60Hz
Backlight
W-LED
Packaging and delivery
Selling Units
Single item
Single package size
41X30X7 cm
Single gross weight
2.000 kg
Lead time
Product descriptions from the supplier
arrow-logo
5 - 99 pieces
>= 100 pieces
Variations
Select now
color: Black
model number
NE156QUM-N69
Shipping
4 interest-free payments with
Alibaba.com order protection
Secure payments
Delivery via
Expect your order to be delivered before scheduled dates or receive a 10% delay compensation