New 14.0" FHD B140HAN04.D Laptop LCD Display Touch Screen Digitizer Assembly Pavilion X360 14-EK Series Business Use 90 Days
Store rating:4.8
(27 reviews)
Attributes
TFTpanel type
Newproducts status
For Businessuse
16:9aspect ratio
60 Hzrefresh rate
25msresponse time
brightness:250cd/m
contrast ratio:700:1
place of origin:Guangdong, China
after-sales service:Return and Replacement, Repair
color:Other
display ratio:16:9
warranty(year):90 Days
brand name:RISS
application:LAPTOP
backlit type:LED
built-in speaker:No
feature:LED
horizontal viewing angle:85°
interface type:Other
private mold:Yes
screen type:LED
series:For Business
vertical viewing angle:85°
wide color gamut:262K 45% NTSC
widescreen:No
Screen Size:14.0 inch
Condition:A+ Grade
Payment:TT.Western Union.Paypal Ect
Packing:Bubble+box
Shipment:DHL Fedex UPS TNT EMS....etc
Viewing Angle:85/85/85/85
Model NO:B140HAN04.D
MOQ:5pcs
Display color:262K 45% NTSC
Backlight:W-LED
Key attributes
panel type
TFT
products status
New
use
For Business
aspect ratio
16:9
refresh rate
60 Hz
response time
25ms
interface type
Other
brightness
250cd/m
contrast ratio
700:1
vertical viewing angle
85°
feature
LED
warranty(year)
90 Days
backlit type
LED
wide color gamut
262K 45% NTSC
horizontal viewing angle
85°
color
Other
screen type
built-in speaker
No
series
For Business
private mold
Yes
application
LAPTOP
widescreen
No
display ratio
16:9
after-sales service
Return and Replacement, Repair
brand name
RISS
place of origin
Guangdong, China
Screen Size
14.0 inch
Condition
A+ Grade
Payment
TT.Western Union.Paypal Ect
Packing
Bubble+box
Shipment
DHL Fedex UPS TNT EMS....etc
Viewing Angle
85/85/85/85
Model NO
B140HAN04.D
MOQ
5pcs
Display color
262K 45% NTSC
Backlight
W-LED
Packaging and delivery
Selling Units
Single item
Lead time
Product descriptions from the supplier
Minimum order quantity: 2 pieces
Variations
Select now
resolution: 1920 X 1080
1920 X 1080
screen size
14"