Model P/N:B133QAN03.2
Panel Type:LTPS TFT-LCD, LCM
Resolution:2560(RGB)*1600, WQXGA, 227PPI
Treatment:Antiglare
Brightness:30 (Typ.)(Tr+Td) ms
Luminance:400 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio:1200 : 1 (Typ.) (TM)
Color Depth:16.7M 100% sRGB
Refresh Rate:60Hz
Signal Type:eDP (4 Lanes) , eDP1.4 , Connector 40 pins
Key attributes
panel type
TFT
products status
New
use
For Home and Student
aspect ratio
16:10
refresh rate
60 Hz
response time
30 ms
interface type
eDP
brightness
400 cd/m² (Typ.)
contrast ratio
1200:1(Typ.)(TM)
vertical viewing angle
85°
warranty(year)
90 Days
backlit type
WLED
wide color gamut
16.7M 100% sRGB
horizontal viewing angle
85°
color
Black
screen type
LCD Display
built-in speaker
No
series
For Home & Student
pixel pitch
0.12445mm
application
LAPTOP
widescreen
Yes
display ratio
16:10
after-sales service
Call Center and on-line Technical Support, None
brand name
AUO
place of origin
Taiwan, China
Model P/N
B133QAN03.2
Panel Type
LTPS TFT-LCD, LCM
Resolution
2560(RGB)*1600, WQXGA, 227PPI
Treatment
Antiglare
Brightness
30 (Typ.)(Tr+Td) ms
Luminance
400 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio
1200 : 1 (Typ.) (TM)
Color Depth
16.7M 100% sRGB
Refresh Rate
60Hz
Signal Type
eDP (4 Lanes) , eDP1.4 , Connector 40 pins
Packaging and delivery
Selling Units
Single item
Single package size
37.50X27.00X8.00 cm
Single gross weight
2.000 kg
Lead time
Customization options
Customized packaging(+ from /Min. order: 20,000 pieces)
View details
Product descriptions from the supplier
1 - 39 pieces
40 - 199 pieces
>= 200 pieces
Variations
Select now
model number: B133QAN03.2
B133QAN03.2
resolution: 2560 X 1600
2560 X 1600
screen size
13.3"