128 BFQFP D12320VF25V Components Electronic IC MCU 16BIT ROMLESS 128QFP In Stock Embedded
No reviews yet
Attributes
MicrocontrollersFunctional Application
StandardOutput Type
D12320VF25VManufacturer Part Number
Component & PartProduct Completion Type
EmbeddedSeries
Surface MountMounting Type
Brand Name:Original
Place of Origin:China
Description:IC MCU 16BIT ROMLESS 128QFP
Application:Electronic Chips Component
Features:Integrated Circuits Chip
Output Voltage:2.7V ~ 3.6V
Package:Tray
Product Status:Last Time Buy
Core Processor:H8S/2000
Core Size:16 Bit
Speed:25MHz
Number of I/O:86
Program Memory Size:-
RAM Size:4K x 8
Data Converters:A/D 8x10b; D/A 2x8b
Program Memory Type:ROMless
Key attributes
Functional Application
Microcontrollers
Output Type
Standard
Manufacturer Part Number
D12320VF25V
Product Completion Type
Component & Part
Series
Embedded
Mounting Type
Surface Mount
Application
Electronic Chips Component
Features
Integrated Circuits Chip
Output Voltage
2.7V ~ 3.6V
Description
IC MCU 16BIT ROMLESS 128QFP
Brand Name
Original
Place of Origin
China
Package
Tray
Product Status
Last Time Buy
Core Processor
H8S/2000
Core Size
16 Bit
Speed
25MHz